DOPRAVA ZDARMA: ČR - PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ, SR – NAD 100EUR

Velikonoční solná vajíčka

Kód: 1
210 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Limitovaná edice oblíbených solných mýdel ve tvaru vajíčka s obtiskem pravé sněženky. Rezervace bude otevřena v sobotu 13.3.2021. Zásilky s těmito vajíčkami budou odesílány v týdnu 22.3-26.3.2021.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice oblíbených solných mýdel ve tvaru vajíčka s obtiskem pravé sněženky.

Složení jednotlivých mýdel odpovídá složení solných kamenu (viz popis níž).

Mýdla jsou zabalena do dárkových kartonových krabiček, jsou proložena hedvábným papírem a mají podestýlku z dřevité vlny. V jedné krabičce může být jak jedno tak i dvě mýdla (uveďte do poznámky).

Solné vajíčko čisté: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, GLYCERÍN, DEMINERALIZOVANÁ VODA, RICINOVÝ OLEJ, ZLATÁ MIKA (POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ). VŠECHNY OLEJE V PODOBĚ MÝDLA.

Solné vajíčko se smetanou a levandulí: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, VODA, SMETANA, GLYCERÍN, RICINOVÝ OLEJ, ETERICKÉ OLEJE LEVANDULE LEKÁŘSKÁ, PATČOULE, VAVŘÍN KUBÉBOVÝ, KAMEJNÍK BARVÍŘSKÝ, ZLATÁ MIKA (POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ), CITRAL*, LINALOOL*. VŠECHNY OLEJE ZMÝDELNĚNÉ

Solné vajíčko se sektem: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, VODA, ŠUMIVÉ VÍNO, GLYCERÍN, RICINOVÝ OLEJ, ETERICKÉ OLEJE VAVŘIN KUBÉBOVÝ, ROZMARÝN, PAČULE, ORELANÍK, ZLATÁ MIKA (POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ), CITRAL*. VŠECHNY OLEJE ZMÝDELNĚNÉ.

Solné vajíčko se skořicí a vanilkovým pudrem: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, GLYCERÍN, VODA, ODVAR Z ČERSTVÉHO ZÁZVORA, SILNÝ ODVAR Z KÁVY ROBUSTA, RICINOVÝ OLEJ, ETERICKÝ OLEJ MANDARINKA, VANILKOVÝ PUDR, ETERICKÝ OLEJ SKOŘICE, ZLATÁ MIKA(POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ), CINNAMAL*, EUGENOL*, LIMONENE*, LINALOOL*. VEŠKERÉ OLEJE JSOU V PODOBĚ MÝDLA.

Solné vajíčko s pivem: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, VODA, PIVO, GLYCERÍN, RICINOVÝ OLEJ, AKTIVNÍ ÚHLÍ, ETERICKÉ OLEJE JALOVEC, SLADKÝ POMERANČ, PATČOULE, ZLATÁ MIKA (POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ), LIMONENE*. VŠECHNY OLEJE ZMÝDELNĚNÉ. LIMONENE*. VŠECHNY OLEJE ZMÝDELNĚNÉ.

Solné vajíčko s růžovým jílem a hedvábím: KOKOSOVÝ OLEJ, MOŘSKÁ SŮL, BAMBUCKÉ MÁSLO, GLYCERÍN, VODA, RICINOVÝ OLEJ, RŮŽOVÝ JÍL, HEDVÁBÍ, ETERICKÝ OLEJ PALMAROSA, ETERICKÝ OLEJ SLADKÝ POMERANČ, ETERICKÝ OLEJ PAČULE, ZLATÁ MIKA ((POUŽITO JEN NA RAZÍTKO, OMYJE SE PŘI PRVNÍM POUŽÍTÍ), GERANIOL*, LIMONENE*, LINALOOL*. VEŠKERÉ OLEJE JSOU V PODOBĚ MÝDLA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Skladování:: do 25C a relevantní vlhkosti do 60%, bez přístupu přímého slunečního světla
Váha: 100g ± 5g dle doby zrání
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: