ROSTLINNÝ RELIÉF

Výroba podložek na mýdlo  s tzv. Rostlinným reliéfem


Kdy: již neběží

Délka kurzu 4 hodiny.

Kde: Praha Lysolaje

Kurzovné: 2600 Kč,- (zahrnuje náklady na výrobní materiály)

Kurz se koná za účastí min 10 lidí.

Tento exkluzivní kurz je uspořádán především pro výrobce mýdla, kteří by se chtěli naučit vyrábět silikonové podložky na výrobu mýdla s tzv. rostlinným reliéfem, kde modelem pro výrobu slouží živé rostliny. Kurzem provádí Anastasia Krasilnikova, Savon de Lisoleil. Exkluzivním hostem kurzu je autorka metody Rostlinného reliéfu v mýdlech Jelena Nedačina z Tvůrčí laboratoří Milánie (Rostov na Donu, RF).

Každý účastník vyrobí několik mini silikonových podložek (6-8) s rostlinným reliéfem, vhodných pro výrobu mýdla v jednotlivých formičkách, a vyrobí model a silikonovou formičku na mýdlo od zakladu.

Také účastníci se mohou těšit na výrobu aromadárku s rostlinným reliéfem, kterými pak potěší na Vánoce příbuzné nebo klienty.

Jelikož se jedná o autorský kurz, který se zakládá na znalostech a několikaletých zkušenostech z různých oborů, propojených v jedno s cílem uschovat krásu živé rostliny, každý účastník bude požádán o podpis ujednání o autorském právu, v rámci kterého se zavazuje nepředávat informace a zkušenosti, které na kurzu dozvěděl, v rámci vlastních kurzů, na sociálních sítích, v rámci uzavřených skupin a také konkurenci v oboru a používat tyto informace výhradně za účelem sebevzdělávání, následné výroby a prodeje mýdla.


Program: kurz se skládá z praktické a teoretické části.

Teoretická část obsahuje: výklad o volbě vhodných rostlin pro výrobu podložek, volbu vhodných výrobních materiálů a jejích vlastnostech, nutných k úspěšné výrobě, popis a ukázku celého procesu výroby podložek s použitím živých rostlin. Podle časových dispozic doporučení na výrobu mýdla.

Praktická část obsahuje výrobu 6-8 mini silikonových podložek s rostlinným reliéfem, vhodných na výrobu mýdla v jednotlivých formičkách, výrobu silikonové formy s rostlinným reliéfem od základu, výrobu aromadárku.

Přihláška je závazná.
Pro více informace prosím nás kontaktujte na info@savondelisoleil.com