DOPRAVA ZDARMA: ČR - při nákupu nad 2000 Kč, SR - nad 100 EUR ADVENTNÍ AKCE: 2.12-4.12 - PŘI NÁKUPU 2 VÁNOČNÍCH LIMITEK PŘIDÁM 1 JOJOBU BAMBU NEBO ČÍSTOU

GUASHA spišský aragonit

Kód: 843
835 Kč
Skladem (2 ks)

Guasha destička na obličej pro domácí použití, vyrobena kompletně v České republice ze slovenského aragonitu získávaného kousek od Spišského hradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guasha [kváša] destička české firmy Veelee na masaž obličeje a celého těla pro domácí použití.

Vyrobena kompletně v České republice ze slovenského aragonitu získávaného kousek od Spišského hradu.

Spišský aragonit je ve fyzické rovině kamenem, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle. Napravuje nevyváženosti, zejména nervové tiky a křeče pramenící z vnitřního neklidu.

Prospívá kostem, napomáhá ukládání vápníku, navrací pružnost ploténkám. Také ulevuje od bolestí a odstraňuje svalové křeče. Posiluje imunitní systém a reguluje příliš rychle probíhající procesy. Pomáhá ukotvovat lidi, kteří přehnaně „létají v oblacích“, v jejich vlastním těle. Aragonit lze položit i na mapu, aby tak vyléčil dráhy napětí probíhající v oněch místech pod povrchem.

Pochází od Spišského hradu, kde se těží travertin, ten je sám o sobě porézní, proto jím protéká voda, která rozpouští vápenec, a z usazujícího se bílého až hnědého uhličitanu vápenatého, který se posléze usazuje v původních otvorech, postupem milionu let vzniká tento unikátní aragonit. Aragonit spolehlivě léčí svým spojením se zemí a současně funguje jako uzemňovací kámen.

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně stimulovány. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti. Oproti jiným guasha destičkám ve tvaru srdíčka je to naše o něco větší, lépe se tak drží a je menší pravděpodobnost, že vám při manipulaci upadne na zem a rozbije se. Ale ano, je křehká.

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté. Materiál na tuto peřinku je lokální výroby.

Fotografie  jsou ilustrativní, jelikož každý kámen je originální  a má vlastní neopakovatelnou kresbu.

Guasha destičky jsou vyrobené kompletně v České republice, v malé horské vesničce, rukama českého kameníka, který se drží tradice své rodiny a pracuje především s českými a slovenskými minerály, ale zpracovává i úžasné zahraniční materiály, jako pákistánský aragonit, či luxusní italský mramor, zde se jedná o zpracování zbytkového materiálu z jiných projektů.

Kosmetickou guasha masáží přivádíme do obličeje a podkožních vrstev více krve a energie. Prokrvením kůže v obličeji dokážeme touto masážní technikou zmírnit vrásky, pigmentové skvrny, váčky, či kruhy pod očima, nebo popraskané žilky. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Guasha destičku využijete také pro masáž dalších partií k ošetření při různých zdravotních potížích, ale především pro předcházení jejich vzniku.

Před použitím guasha destičky pleť vždy důkladně očistěte a namažte krémem, či vhodným olejem, třeba Vanilkovým nebem.

Po dokončení masáže destičku očistěte vodou, příp. přírodním mýdlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: