DOPRAVA ZDARMA: ČR - při nákupu nad 2000 Kč, SR - nad 100 EUR ADVENTNÍ AKCE: 2.12-4.12 - PŘI NÁKUPU 2 VÁNOČNÍCH LIMITEK PŘIDÁM 1 JOJOBU BAMBU NEBO ČÍSTOU

GUASHA karlovarský aragonit

Kód: 837
835 Kč
Skladem (5 ks)

Guasha destička na obličej pro domácí použití, vyrobena kompletně v České republice z vřídlovce získaného v Karlových varech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guasha [kváša] destička české firmy Veelee na masaž obličeje a celého těla pro domácí použití.

Vyrobena kompletně v České republice z vřídlovce získaného v Karlových varech. 

Karlovy Vary jsou jedním z nejvýznamnějších nalezišť aragonitu neboli vřídlovce v Čechách. Tento nerost je celá tisíciletí vylučován z horkých karlovarských pramenů. Dnes nejteplejší pramen známý jako „Vřídlo“ chrlí mocný proud vody do výše 3 - 4 metrů. Dosahuje teploty 72°C a jeho voda obsahuje spoustu rozpuštěných nerostných látek a plynů, především kysličníku uhličitého. Při ochlazení se nerostné součástky z vody vylučují a usazují se, tím vzniká právě tento zázračný kámen.

Karlovarský aragonit pomáhá svými vlastnostmi řešit nemoci trávicího ústrojí, poruchy výměny látkové, nemoci pohybového ústrojí, nebo také zubní onemocnění. Vzhledem k tomu, že aragonit všeobecně je kámen sedimentárního původu je to kámen „uzemnění“, lidem s hlavou v oblacích pomáhá a učí praktickému životu, trpělivosti, spolehlivosti. Pomáhá k soustředění, toleranci, stanovuje řád a disciplínu.

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté. Materiál na tuto peřinku je lokální výroby.

Fotografie  jsou ilustrativní, jelikož každý kámen je originální  a má vlastní neopakovatelnou kresbu.

Naše guasha destičky jsou vyrobené kompletně v České republice, v malé horské vesničce, rukama českého kameníka, který se drží tradice své rodiny a pracuje především s českými a slovenskými minerály, ale zpracovává i úžasné zahraniční materiály, jako pákistánský aragonit, či luxusní italský mramor, zde se jedná o zpracování zbytkového materiálu z jiných projektů.

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně ošetřeny. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti. Oproti jiným guasha destičkám ve tvaru srdíčka je to naše o něco větší, lépe se tak drží a je menší pravděpodobnost, že vám při manipulaci upadne na zem a rozbije se. Ale ano, je křehká.

Kosmetickou guasha masáží přivádíme do obličeje a podkožních vrstev více krve a energie. Prokrvením kůže v obličeji dokážeme touto masážní technikou zmírnit vrásky, pigmentové skvrny, váčky, či kruhy pod očima, nebo popraskané žilky. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Guasha destičku využijete také pro masáž dalších partií k ošetření při různých zdravotních potížích, ale především pro předcházení jejich vzniku.

Před použitím guasha destičky pleť vždy důkladně očistěte a namažte krémem, či vhodným olejem třeba Vanilkovým nebem.

Po dokončení masáže destičku očistěte vodou, příp. přírodním mýdlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: