DOPRAVA ZDARMA: ČR - při nákupu nad 2000 Kč, SR - nad 100 EUR ADVENTNÍ AKCE: 2.12-4.12 - PŘI NÁKUPU 2 VÁNOČNÍCH LIMITEK PŘIDÁM 1 JOJOBU BAMBU NEBO ČÍSTOU

GUASHA italský mramor Nero portoro

Kód: 846
1 020 Kč
Skladem (3 ks)

Guasha [kváša] destička na obličej pro domácí použití. Vyrobena kompletně v České republice z luxusního italského mramoru Nero Portoro se zlatou žílou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guasha [kváša] destička české firmy Veelee na masaž obličeje a celého těla pro domácí použití.

Vyrobena kompletně v České republice z luxusního italského mramoru Nero Portoro se zlatou žílou. 

Luxusní edice guasha destiček vyrobených v České republice z italského mramoru.

Italský mramor Nero Portoro se vyznačuje krásnou černou barvou se zlatým žilkováním. Mramor označuje metamorfované horniny vzniklé v důsledku rekrystalizace uhličitanů (sloučeniny obsahující uhlík) před více než 2,5–4 miliardami let pod vlivem vysokých teplot a tlaku. Mramor se tedy skládá z kalcitu, dolomitu, nebo z obou. Přírodní mramor je jedním z nejkrásnějších a nejžádanějších materiálů. Stejně jako dříve je mramor symbolem vznešenosti a přírodních krás.

Kámen má baktericidní vlastnosti. Ne nadarmo se používal ve Starověkém Řecku při koupelích. A je jisté, že mramorové výrobky mají pozitivní energii, která živí jejich majitele a neutralizuje negativní vlivy zvenčí. Mramor může být uklidňující, ale i energizující.

Černý mramor je vulkanická hornina obsahující dostatečné množství příměsí grafitu a bitumenu.

Portoro je vysoce kvalitní černý mramor. Obrovské černé krystaly jako základ jsou rozbity působivým výbojem zlatých žil a bílých šumivých tónů.

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté. Materiál na tuto peřinku je lokální výroby.

Fotografie jsou ilustrativní, jelikož každý kámen je originální  a má vlastní neopakovatelnou kresbu.

Naše guasha destičky jsou vyrobené kompletně v České republice, v malé horské vesničce, rukama českého kameníka, který se drží tradice své rodiny a pracuje především s českými a slovenskými minerály, ale zpracovává i úžasné zahraniční materiály, jako pákistánský aragonit, či luxusní italský mramor, zde se jedná o zpracování zbytkového materiálu z jiných projektů.

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně ošetřeny. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti. Oproti jiným guasha destičkám ve tvaru srdíčka je to naše o něco větší, lépe se tak držíva je menší pravděpodobnost, že vám při manipulaci upadne na zem a rozbije se. Ale ano, je křehká.

Kosmetickou guasha masáží přivádíme do obličeje a podkožních vrstev více krve a energie. Prokrvením kůže v obličeji dokážeme touto masážní technikou zmírnit vrásky, pigmentové skvrny, váčky, či kruhy pod očima, nebo popraskané žilky. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Guasha destičku využijete také pro masáž dalších partií k ošetření při různých zdravotních potížích, ale především pro předcházení jejich vzniku.

Před použitím guasha destičky pleť vždy důkladně očistěte a namažte krémem, či vhodným olejem, třeba Vanilkovým nebem

Po dokončení masáže destičku očistěte vodou, příp. přírodním mýdlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: